Hızlı Randevu Al

Tekirdağ Çorlu Oto Servis

Tekirdağ Oto Ekspertiz

Uzman kadroya sahip AUTO KING sayesinde Tekirdağ oto ekspertiz hizmeti almak mümkün. Oto ekspertiz, alım satım işlemlerine konu olan 2. el aracın genel durumunun detaylı bir şekilde incelenmesi işlemidir. Aracın genel durumunun, performansının, iç ve dış aksamlarının kontrol edilerek düzgün çalışıp çalışmadığı ile ilgili raporlama yapılır. Araç ekspertizi alım satıma konu olan aracın durumuyla ilgili net bir bilgiyi ortaya koymayı ve tarafların güven ilişkisini korumasını hedefler. Pazarlığa konu olan aracın genel durumuyla ilgili veriler aracın değerinin belirlenmesinde etkili değişkenlerdir. 

Tekirdağ’da Detaylı Oto Ekspertiz 

Aracın boya ve kaportasında olan hasar durumu, AUTO KING profesyonelleri tarafından Tekirdağ ekspertiz hizmetiyle detaylı bir şekilde incelenir. Dış ekspertizde aracın gözle görülebilecek genel performansını değerlendiren incelemeler yapılmaktadır.

AUTO KING kalitesiyle sunulan Tekirdağ araç ekspertiz hizmetleri için oto ekspertiz hizmetlerine hemen göz atın. Araç içindeki koltuk, torpido, kumanda kontrol panelleri ve düğmelerinin çalışıp çalışmadığı, güvenlik donanımları, airbag ve emniyet kemerleri gibi kontrolleri yapılarak aracın güvenli sürüşünü etkileyen bir durum olup olmadığına bakılmaktadır. Ayrıca profesyonel ekip tarafından aracın tüm iç aksamlarının durumu titizlikle gözden geçirilir.

Tekirdağ’da Araç Motor Ekspertizi

Oto ekspertiz hizmetlerinin bir parçası olan motor yağ seviyesi, üfleme kontrolü, yağ, su ve hidrolikler, kaçak kontrolü, kayış, hortum, hava filtre kazanı, radyatörler ve tüm kabin içerisindeki kaçak ve hasarların durumu kontrol edilir. Aynı zamanda otomobilin motor verimliliği, güç kaybı, motorda vuruntu sesi durumlarının tespiti yapılır.

Mekanik Ekspertiz İçin Güvenilir Adres

Mekanik ekspertiz aracın sürüş güvenliğini etkileyen tüm aksamlarının genel durum tespitinin yapılmasıdır. Araç mekaniğinde meydana gelen sorunlar hayati önem taşımaktadır. Araç motoruyla ilgili tüm değerlendirmeler AUTO KING profesyonelleri tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Tekirdağ’da Kapsamlı ve Güvenilir Oto Ekspertiz

Tekirdağ oto ekspertizi teknolojik ölçüm cihazları kullanılarak, tecrübeli bir ekip ile yapılmaktadır. Oto ekspertiz hizmetleri kapsamında tramer sorgulama, OBD beyin testi, dyno testi, süspansiyon, fren test, yanal kayma, play dedektör ile mafsal boşlukları testi yapılarak otomobilin durumu net ve şeffaf bir şekilde ortaya konmaktadır.

Tekirdağ en iyi ekspertiz hizmeti, profesyonel kadrosu ile titiz ve güvenilir araba ekspertiz hizmeti sunan AUTO KING tarafından sunulmaktadır. İhtiyacınıza yönelik olarak oluşturulmuş gold paket, silver paket ve bronz paket seçeneklerinden Tekirdağ ekspertiz fiyatları ile size en uygun olanı seçerek oto ekspertiz online randevu sisteminden randevunuzu oluşturabilirsiniz.

 Zafer Mh.Yeni Sanayi Sitesi M10-A Blok No:1 Tekirdağ / Çorlu
  (0282) 673 56 56
 (0282) 673 40 85
 corlu@autoking.com.tr

Yol tarifi al