Hızlı Randevu Al

İstanbul Merkez Oto Servis

İstanbul Oto Ekspertiz 

Oto ekspertiz, otomobilin mekanik aksamındaki sorunların ve ilerleyen süreçlerde arızalanma ihtimali olan parçaların incelenmesi işlemidir. Aracın 2. el satışında otomobil sahipleri karşılıklı olarak zorlanabilmektedir. Alım satım işlemlerine konu olan en önemli konulardan biri ise aracın geçmişidir. Aracın hasar kaydı, doğru çalışmayan bir aksamının olup olmadığı ve aracın değişen bir parçasının olup olmadığına bakılarak satış anında aracın değerini etkilemektedirAUTO KING İstanbul oto ekspertiz hizmeti ile aracınızın geçirdiği kazaları ve başka bir nedenle de olsa değişen parçalarının olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

İstanbul’da Güvenilir Oto Ekspertiz Hizmeti

AUTO KING full oto ekspertiz sürücülerin bu alandaki tüm ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaktadır. İstanbul’da oto ekspertiz için AUTO KING kalitesiyle sunulan oto ekspertiz hizmetlerine hemen göz atın. İstanbul ekspertiz işlemlerinde otomobilin tüm kaporta ve mekanik aksamlarındaki arıza ve parça değişimleri kontrol edilmektedir.

AUTO KING oto ekspertiz İstanbul hizmeti kapsamında dyno testfren test cihazı ile ölçüm, amortisör test, play dedektör ile mafsal boşlukları testi, yana kayma testi, boya kaporta testi, arıza tespit cihazı ile ölçüm, OBD cihazı (diagnose) ile obd beyin testi gibi aracın durumu hakkında kritik bilgilere sahip olmak mümkün.

İstanbul’da Ekspertiz İhtiyaçlarınızda AUTO KING Yanınızda!

Oto ekspertiz raporu aracın gerçek değerini ortaya koyma konusunda önemli bir konudur. Aracın alıcı ve satıcıları arasındaki pazarlık sürecinde güven ortamını sağlayarak alım satım süreci planlamaya yardımcı olur.

AUTO KING garantili ekspertiz hizmetlerini alanında tecrübeye sahip ekibiyle sunmaktadır. Son teknolojiyi de kullanarak en detaylı ve güvenilir bilgileri sağlamanıza yardımcı olur. Böylece satın almak istenilen araçla ilgili tüm sorulara yanıt bulmak mümkündür. Pazarlığa konu olan aracın durumunu ortaya koymak isteyen araç sahipleri için en etkili ve güvenilir yöntem araç ekspertiz hizmetleridir. AUTO KING, kendi ihtiyacınıza uygun İstanbul en iyi ekspertiz kapsamına göre bronz paket, silver paket ve ekspertiz gold paket seçenekleri ile ürün yelpazesini sunmaktadır.

İstanbul’da en yakın ekspertiz noktası için AUTO KING ekspertiz randevu sistemi sayesinde işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. AUTO KING garantili oto ekspertiz hizmetleri sunarak en doğru değerlendirmeyi yapmanızı sağlamaktadır.

 Esentepe Mah. Cevizli D-100 Güney Yanyol Cd. No:15/1 Kartal / Istanbul
  (0216) 352 92 70
 (0216) 352 93 55
 merkezservis@autoking.com.tr

Yol tarifi al