Hızlı Randevu Al

İzmir Pınarbaşı Oto Servis

İzmir Oto Ekspertiz 

İzmir oto ekspertiz ihtiyaçlarınızda AUTO KING her zaman yanınızda. Aracınızın değerini ortaya koymak veya satın alacağınız aracın gerçek değerini bilmek kritik bir noktadır. İzmir’de oto ekspertiz gibi bir konuda alanda uzmanlık ve kalite oldukça önemlidir. Otomobil alım ve satımında araç ekspertizi alanında profesyonel hizmet almak hem güvenlik hem de maddi açıdan göz önünde bulundurulmalıdır.

Oto ekspertiz, alım ve satım işlemlerine konu olan aracın genel durumunu ortaya koyar. AUTO KING uzman kadrosu ile müşterilerine güvenilir oto ekspertiz hizmetleri sunar. Öncelikle aracın iç ve dış aksamlarının, boya ve kaportanın, araç motorunun ve mekanik sistemlerinin kontrolleri yapılır. Aracın tramer kaydı kontrol edilerek geçmişte kaza geçirip geçirmediğine bakılır. Aynı zamanda aracın ODB beyin testisüspansiyon testi ve dyno testi ile aracın genel durumu detaylı bir şekilde analiz edilir.

Oto Ekspertiz Hizmetlerinde Güvenilir Adres

AUTO KING, alım satım işlemlerine konu olan aracın gerçek değerini belirleme konusunda müşterilerine güvenilir bir hizmet sunar. İzmir ekspertiz hizmetleri sayesinde yüksek teknolojik cihazlarla doğru ve güvenilir bilgilere ulaşmak mümkündür. Aracın genel durumuyla ilgili net bilgiler ortaya koyarak otomobil sahiplerine alım satım işlemlerinde aracın değeri için gerçekçi bilgiler sunulur. 

Oto ekspertiz raporu aracın gerçek değerini belirleme konusunda en güvenli yöntemdir. Alıcı ve satıcının otomobil fiyatıyla ilgili anlaşma sürecine destek olarak tarafların mağdur olmasının önüne geçer. 

Araç ekspertiz raporu 2. el satışa konu olan aracın hasar kaydı sorgulanarak, aracın güvenli olup olmadığıyla ilgili bilgileri ortaya koyar. İzmir oto ekspertiz hizmetleri ile satın almak istediğiniz aracın değeriyle ilgili gerçekçi bilgiye sahip olabilirsiniz. Aracınızı satarken oto ekspertiz hizmetlerinden faydalanarak pazarlığa konu olan aracınızın durumunu ortaya koyan rapora kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Garantili Oto Ekspertiz

AUTO KING profesyonelleri tarafından İzmir araç ekspertiz hizmetinden faydalanmak için zaman kaybetmeyin. Herkesin ihtiyacına yönelik hazırlanan garantili ekspertiz hizmetleriyle İzmir en iyi ekspertiz seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Full oto ekspertiz hizmetleri için oto ekspertiz gold paket, silver paket ve oto ekspertiz bronz paket seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Farklılaşan ihtiyaçlarınız için oto ekspertiz İzmir hizmetlerinden dilediğiniz kapsamda hizmet alabilirsiniz. İzmir’de en iyi oto ekspertiz hizmetleri AUTO KING profesyonelleri tarafından doğru ölçüm kullanılarak sizlere sunulmaktadır. Kemalpaşa caddesi, 7416/3 sokak, 35060, Pınarbaşı/ İzmir
  (0232) 479 84 84
 (0232) 479 84 54
 pinarbasi@autoking.com.tr

Yol tarifi al