Oto Ekspertiz | İhtiyaca Yönelik Oto Ekspertiz Hizmeti

OtoEkspertiz Nedir

Autoking 20 yıllık sektör tecrübesi ile artık Oto Ekspertiz hizmeti veriyor!

Eğitimli Uzman Kadro

20 Yıllık Tecrübe

Son Teknoloji Hizmet

Araç alım satım işlemlerinde kişilerin en çok zorlandıkları konu sözkonusu olan aracın değerini doğru bir şekilde belirlemektir. 2. El araç satın alacak olan kişiler için en önemli nokta aracın hasar geçmişi ve değişen parçasının olup olmadığı gibi konulardır.

Oto ekspertiz hizmeti aracın geçmişi ve güncel durumuyla ilgili incelemeler sonucu detaylı bir rapor hazırlanarak, aracın değereinin belirlenmesi işlemidir.

Oto Ekspertiz Neden Yapılmalıdır?

Aracın geçmişine dair herhangi bir olumsuz durum pazarlık sürecine konu olmakta ve aracın değerinde azalmaya neden olabilir. 2. El araç alım satım işlemlerinde aracın hasarsızlık durumuyla ilgili bir çok sorun meydana gelebilir.

Araç ekspertiz hizmetleri sayesinde satın alacağınız aracın geçmişiyle ilgili net bilgiye sahip olmak mümkün. Araç satın alırken ekspertiz hizmetlerinden faydalanmak pazarlığa konu olan araçla ilgili fikir sahibi olmak açısından önemli bir fayda sağlamaktadır.

ComputestNedir?

Otomobillerin 2. el satış işlemlerinden önce tüm aksamlarının kontrol edilip güncel durumları ile ilgili olarak detaylı bir raporlama yapılması işlemine computest denir. Amaç aracın gerçek değerini ortaya çıkarmak ve alıcının mağdur olmasını engellemektir.

Araç sahibi ve alıcının satış işlemlerinde güven sağlaması amacıyla yapılması gerekmektedir.

Güvenilir OtoEkspertiz

AUTO KING profesyonelleri tarafından aracın tüm aksamlarının doğru çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Otomobilin herhangi bir parçasının zarar gördüğünü veya değiştirildiğini hazırlanan raporlarda görmek mümkündür. Böylece aracın değeri sunulan ekspertiz raporu ile net bir şekilde ortaya konur.

Araç alım satım işlemlerinde yüksek maliyetlerden kaynaklanan mağduriyetin önüne geçebilmek için oto ekspertiz işlemi yapılmalıdır. Alanında profesyonel bir ekip ile çalışan ve kurumsal bir yaklaşımı olan AUTO KING güvenilir araç ekspertiz raporu sunmaktadır.

Oto ekspertiz hizmetlerinin kalitesi oldukça önemlidir. Satın alınacak olan aracın sahipleri tarafından belirtilen noktaların doğruluğunu kontrol etmek için garantili oto ekspertiz hizmetinden faydalanmak gereklidir.Güvenilir oto ekspertiz raporu için alanında uzman kadrosu ile 20 yıldır hizmet veren AUTO KING aracın gerçek değerini ortaya çıkaracak önemli noktaları ortaya koymaktadır.

AUTO KING oto ekspertiz hizmetini TSE-HYB belgesi ile sunmaktadır. Son teknolojiyi kullanarak hatasız bir şekilde oto ekspertiz raporu AUTO KING tarafından sunulmaktadır.

Resmi oto ekspertiz raporu için AUTO KING noktaları hizmetinizdedir. Oto ekspertiz randevusu için vakit kaybetmeyin!

Randevu Al!