AutokingHakkında

AUTO KING 20 yıllık sektörel tecrübesi ve bilgi birikimini AUTO KING Ekspertiz ile pekiştiriyor.

İkinci el araç satışında tüketici mağduriyetlerinin önüne geçebilmek adına yasal düzenleme ile 8 yaş veya 160 bin kilometre sınırını doldurmayan araçlarda ekspertiz zorunluluğu getirilmiştir.

2001 yılından bu yana dünyada bir ilk olan “Mini Onarım” ve “Mobil Parça Onarım” konseptlerini hayata geçiren AUTO KING “Oto Bakım Koruma” işlemlerinde aktif olarak hizmet sunmaya devam ederken, 2011 yılı itibariyle orta ve büyük ölçekli “hasar onarımı”, “mekanik bakım onarım” ve ” son olarak da oto ekspertiz” hizmetlerini bünyesine katmıştır.

İkinci el araç satışında yapılacak Ekspertiz hizmetlerinde; Kaporta ,değişen ve onarılan parçalar, boya ve sektörde literatüre kazandırdığı Lokal Boya (Mini Yama) gibi konularda 20 yıllık tecrübesi ile doğru ve tarafsız ekspertiz yapma hedefiyle tamamlayıcı bir rol üstlenmiştir. AUTO KING, TSE 13168 Hizmet Yeterlilik Belgesi , ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartları ve Ekspertiz Raporu düzenleme yetkisi kapsamında ise TSE 13805 yeterliliklerine sahiptir.

Randevu Al!